
Karakteristik pwodwi:
1. Zanmitay anviwònman an, gwo pouvwa ki ap dirije sous limyè solid-eta, segondè efikasite lumineux, lavi sèvis long, ak alontèm antretyen-gratis;
2. Konsomasyon enèji ki ba, konsomasyon pouvwa se sèlman 20 pousan nan lanp enkandesan ak menm flux lumineux;
3. Se LED anti-glare lampshade a itilize fè limyè a douser ak ekla-gratis, ki pa pral lakòz fatig nan je ak amelyore efikasite travay;
4. Se koki a te fè nan materyèl alyaj limyè, ki se mete ki reziste, anti-korozyon, ki enpèmeyab ak pousyè;
PwodwiEspesifik
| Gwosè | 2 pye, 4 pye, 5 pye |
| Puissance | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Efikasite lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Antre Voltage | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Dirije Limyè Sous | Epistar SMD2835 |
| CCT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| Fonksyon | 0-10V dali gradyasyon, Capteur mouvman mikwo ond, backup batri ijans, Linkable |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske mwen ka gen yon lòd echantiyon?
Wi. Ou ka gen echantiyon 2pcs pou gratis. Byenveni nan echantiyon tès yo!
2. Ki tan an plon?
Egzanp 3-5 jou, lòd mas 15-30 jou.
3. Ki sa ki MOQ a?
MOQ a se 2pcs disponib.
4. Ki sa ki nan atik peman an?
30 pousan depo, 70 pousan balans fini anvan livrezon.
