
Karakteristik pwodwi:
1. Yon tib 2-nan-1 ki double kòm T8 nòmal ak ekleraj ijans.
Bouton pou tcheke manyèl 2. Tès pwòp tèt ou otomatik: chak mwa 30-dezyèm tès ak chak ane 90-tès minit Si lavi batri a desann pi ba pase 90 minit, yon ekspozisyon k ap flache pral bay yon dyagnostik pwòp tèt ou.
3. Selil ityòm entegre
4. Powered by yon switch pouvwa
5. Senp batri koupe switch pou depo pwolonje
6. senk ane garanti
PwodwiEspesifik
| Modèl | Battery Backup T8 dirije Tib Ijans |
| Puissance | 20W |
| Gwosè | 02FT / 4FT |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Kouvri | Lakte / Klè |
| Baz | G13 / entegre |
| Materyèl | Aliminyòm plis PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 3 Ane |
Imaj detaye:

Nou ap itilize yon transfòmatè etap-desann (12-0-12V) nan sikwi limyè tib ijans sa a, ak tèminal segondè (12-0-12V) sant-tapped tache ak yon sikwi batman pou chanje ak tèminal likidasyon prensipal la konekte. nan yon 20-watt limyè fliyoresan. Se siyal la chanje delivre nan switching pouvwa tranzistò Q1 la kontwole pa rezistans nan varyab VR1 ak kondansateur C1 la. Tranzistò sa a lakòz yon EMF sou likidasyon segondè transfòmatè a lè li konekte ak dekonekte li nan sous batri a. EMF likidasyon prensipal la ogmante, epi gen ase pouvwa pou fè yon lanp fliyoresan 20-watt.
Itilizasyon:

FAQ:
1. Èske jijman an gratis?
Si valè limyè yo vrèman bon mache, sèlman ak machandiz kolekte, sa depann de.
2.Ki garanti ou ofri?
Tou depan de modèl ou chwazi a, Hengstar ofri yon garanti 2-5 ane sou tout machandiz ekleraj dirije li yo.
3. Èske ou se yon manifakti oswa yon biznis vann?
Nou se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan limyè ki ap dirije, ak pi gwo pwodwi nou yo ki ap dirije limyè solè, ki ap dirije limyè deyò, ak ki ap dirije limyè andedan kay la.
4. Èske ou janm ale nan ekspozisyon ekleraj?
Wi, biznis nou an pral nan Hong Kong Entènasyonal Lighting Fair ak Canton Fair. Ou ta ka kominike la an pèsòn pou evalye ekselans nou an.
