Karakteristik pwodwi:
1. Dirije limyè lineyè batten gen yon lavi ki pi long konpare ak lanp fliyoresan tradisyonèl yo.
2. Minim antretyen: Limyè sa yo fèt pou antretyen ki ba epi enstale san pwoblèm, sa ki ede ekonomize tan ak lajan pou antretyen.
3. dirije limyè lineyè batten ofri yon varyete de desen ak gwosè pou akomode preferans divès kalite ak bezwen ekleraj.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 40W |
| Gwosè | 120cm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA Oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Karakteristik | IP44 ki pa enpèmeyab |
Imaj detaye:




Ki sa egzakteman se yon limyè 48V DC ki ap dirije lineyè Batten?
Sa a ki kalite aparèy ekleraj, ke yo rekonèt kòm yon 48V DC dirije lineyè batten limyè, opere lè l sèvi avèk yon ekipman pou pouvwa nan 48 vòlt aktyèl dirèk. Avèk chips ki ap dirije yo nan limyè batten yo, enèji efikasman konvèti nan limyè, bay yon solisyon ekleraj modèn ak ekolojik-zanmi. Limyè a se élégance ak trè fonksyonèl, fè li apwopriye pou yon pakèt anviwònman andedan kay la ak deyò.
Itilizasyon:

1. Espas Biwo: Limyè ki ap dirije lineyè batten yo ideyal pou espas biwo, paske yo kreye yon anviwònman k ap travay bèl ak byen limen, pandan y ap ankouraje efikasite enèji.
2. Limyè pou Bilding Edikatif: Limyè sa yo pafè pou lekòl ak inivèsite paske yo ofri sal klas klere ak byen limen, bibliyotèk, ak lòt enstalasyon aprantisaj.
3. Magazen Yo Vann an Detay: Limyè sa yo ideyal pou boutik ak makèt jan yo jenere yon atmosfè vibran ak akeyan, mete aksan sou machandiz la ak atire atansyon kliyan yo.
