Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Pwodiksyon lumèn segondè: Limyè mens 6-pous yo sèvi ak nouvo chip dirije jenerasyon an ki sèvi ak mwens enèji pandan y ap pwodui plis lumèn. Yon anpoul 900LM, ki sèvi ak 15 Watts, se mwens chè epi sèvi ak mwens enèji pase yon limyè enkandesan 100W. Li gen chips ki ap dirije ki bati nan li, sepandan li pa yon anpoul ranplasman.
2. Dimmable plis flicker-gratis dirije limyè: klète ka chanje soti nan 100 pousan a 10 pousan; pifò gradateur ki ap dirije yo konpatib. Mèsi a bon jan kalite LEDs, limyè a pwodui yon ekleraj san tranbleman, natirèl ak zanmitay je.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Flux lumineux | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Koulè | Blan oswa Customized |
| Gwosè pwodwi | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Led lanp pèl | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Aplikasyon | Andedan kay la Komèsyal |
| Garanti | 5 Ane |
Foto detay:







