Karakteristik pwodwi:
1. GARANTI & SÈTIFIKASYON. Achte ak asirans: A garanti machandiz ak sekirite siperyè ak yon 5-ane garanti limite ak sètifikasyon ETL! Sètifikasyon Energy Star pèmèt patisipasyon nan rabè; pou plis enfòmasyon, tanpri tcheke pwogram rabè espesifik eta yo.
2. Ou ka gen menm, ekleraj balanse nan chanm fanmi ou, chanm, koulwa, ak lòt zòn komen nan kay ou ak èd nan downlight sa a. Li se ideyal pou kwizin ak garaj itilize paske li se tou ekselan pou kote ki mouye. Anplis de sa, ou ta ka itilize li pou konplete yon limyè plafon ki deja egziste.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Flux lumineux | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Koulè | Blan oswa Customized |
| Gwosè pwodwi | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Led lanp pèl | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Aplikasyon | Andedan kay la Komèsyal |
| Garanti | 5 Ane |
Foto detay:






