Karakteristik pwodwi:
1.120-140LM/W efikasite lumèn segondè.
2. Anti ekla ak UGR<19, filcker free to protect eyes.
3. Dimmable ajiste klète limyè, fè moun je yo pi konfòtab.
4. 3CCT 3000-6500K ka chwazi
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/10W/15/20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT reglabl opsyonèl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120-140lm/W |
| Gwosè | 3/4/5/6/8/10 pous |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa95-98Raopsyonèl |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable si ou vle |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 Ane |
| PF | 0.95 |
| rigè | UGR ki ba<19 optional |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Flicker gratis | Flicker gratis |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:







Itilizasyon:


Downlights ki ap dirije yo te revolisyone ekleraj andedan kay la lè yo bay solisyon ekleraj bon jan kalite ki ba-enèji. Youn nan aspè ki pi enpòtan nan downlights ki ap dirije yo se Inifòm Glare Rating (UGR), ki enfliyanse anpil konfò ak pwodiktivite moun ki sèvi ak espas la.
Yon UGR nan 19 konsidere kòm ekselan, paske li asire ke downlight a pwodui ekla minim, sa ki lakòz amelyore konfò vizyèl ak redwi souch nan je yo. Sa fè li ideyal pou itilize nan espas kote moun bezwen konsantre, tankou salklas ak biwo.
Yon lòt avantaj nan limyè ki ap dirije ki gen yon UGR nan 19 se ke yo pa tranbleman, ki vle di yo pwodwi yon pwodiksyon limyè konstan, diminye risk pou tèt fè mal ak migrèn ak amelyore vijilans mantal ak konsantre.
Anplis, ki ap dirije downlights ak yon UGR de 19 se enèji efikas, konsome jiska 80% mwens enèji pase solisyon ekleraj tradisyonèl yo. Sa vle di ke non sèlman yo bay bon jan kalite ekleraj, men yo tou ede diminye bòdwo enèji ak kontribye nan yon avni ki pi dirab.
Nan yon Nutshell, LED downlights ak yon UGR de 19 ak teknoloji flicker-gratis se chwa pafè a pou nenpòt espas, paske yo bay bon jan kalite ekleraj ekselan, amelyore konfò ak pwodiktivite, epi ede yo kontribye nan yon avni dirab.
