
Deskripsyon Product
Yo ofri yon downlight dimmable ak yon anpoul ki ap dirije 4 pous ki trase 10W epi ki ka pwodwi 650 lumèn. Akòz ang ultrawide gwo bout bwa li yo, kapasite pou rann koulè, lavi long, ak efikasite fonksyònman, downlight ki ap dirije a depase tradisyonèl downlights alojene an tèm de efikasite enèji ak distribisyon limyè.
Spesifikasyon
| Non mak | BENWEI |
| Pwodwi | 4 pous dirije ekleraj encastrée dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Pouvwa | 10W |
| Lumineux | 240LM |
| Pouvwa | 12W |
| Flux lumineux | 650LM |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
Mete aksan sou Pwen yo
- Enstalasyon fasil
- PA gen tach nwa
- Ekonomize enèji
- Lantiy ang ultra lajè
- Preminum dirije chips
Ekspozisyon Imaj detaye









Tout Pwosedi

Montre aplikasyon an

Enstalasyon
Pwosedi senp yo bezwen enstale downlight dimmable sa a, ki gen ladan etenn sous pouvwa a anvan ou retire ansyen downlight a nan aparèy la.
Lè sa a, konektè a dwe mete nan priz la yon fwa ou te trese adaptè a nan li.
Mete vwayaj downlight LED dimmable a an plas.
Asire w ke gradateur ou a konpatib ak downlight LED dimmable nou an pou li ka dimmed byen. Ou dwe li manyèl enstriksyon an pou plis enfòmasyon. Si ou pa kapab enstale tèt ou, ou dwe pale ak yon elektrisyen.
