
Karakteristik pwodwi:
1. Limyè a ka itilize pou yon pakèt rezon epi li pafè pou plafon ou ak do-kay ou. Li ka itilize nan yon varyete kote, ki gen ladan chanm fwaye, chanm k ap viv, kontwa kwizin, pasaj, twalèt, antre, sousòl, ak plis ankò.
2. 3 NAN 1 VIN Downlight ak LED entegre ki gen yon deklanche ak sous limyè bati nan.
3. ENERGY SAVING Segondè efikasite dirije ekleraj, 12W 500lm 3000K egal 36W lanp tradisyonèl, ka sove jiska 85 pousan plis enèji. Ideyal pou limine rezidans ak konpayi se yon ranje 110 degre gwo egzeyat. Menm dispèsyon ekleraj bay fanmi ou yon atmosfè ap detann ak konfòtab.
4. IP65 enpèmeyab: IP65 enpèmeyab ekleraj pèmèt li yo dwe itilize nan zòn mouye tankou kwizin, basen, koulwa, ak soffits anplis tout itilizasyon ekleraj jeneral ak bezwen pi ba pousantaj IP, tankou IP20 / IP44 chanm k ap viv, chanm kabann, antre. sal, elatriye.
| Puissance | 12W |
| Antre (AC) | 120V |
| Materyèl | Aliminyòm ak Acrylic |
| Direksyon limyè | Downlight |
| Tanperati Koulè | Apeprè 3000K limyè cho |
| Endèks rann koulè | >90 |
| Itilizasyon espesifik | Kwizin, balkon, twalèt, chanm, kay |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Deyò, Andedan kay la |
| Sous pouvwa | AC |
Foto detay:







