Karakteristik pwodwi:
1. Segondè klète ak ekonomi enèji: pwochen jenerasyon ki ap dirije chips yo itilize nan limyè plafon ankastre sa yo gen pi wo klète epi yo mande pou mwens elektrisite. Ou ka redui bòdwo enèji w yo jiska 90 pousan.
2. rapid ak senp pou yo enstale: la ba pwofil encastrée ekleraj kapab installé nan yon kesyon de minit. Konekte Jbox a nan kab la, ak Lè sa a, ranje li nan plafon an lè l sèvi avèk yon clip prentan. Recessed se pa yon restriksyon sou opsyon ou yo ankò.
| Pouvwa | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Koulè | Blan oswa Customized |
| Voltage | 85-265V |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Sous limyè | SMD2835 |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| UGR | <19 |
| Fòm | Wonn |
Foto detay:





