Karakteristik pwodwi:
1. Segondè CRI: Koulè klere ak egzat yo garanti pa endèks rann koulè segondè (CRI) nan limyè a panèl sikilè 20W ki ap dirije. Akòz kapasite sa a, li se opsyon ekleraj pafè pou aplikasyon ki bezwen koulè egzak ak bon jan kalite aparans vizyèl.
2. distribisyon limyè omojèn: 20W sikilè dirije lanp panèl la jenere limyè dou, omojèn ki pafè pou fè zòn k ap viv ou santi brikabrak ak trankil.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | {{0}mm |
| garanti | 5an |
Imaj detaye:



Chanje koulè ak klète limyè a pou adapte atitid ou se youn nan pi gwo benefis ki genyen nan limyè encastrée miltikolor. Ou ka, pou egzanp, vire ekleraj la nan yon blan briyan pou yon anviwònman ki pi enteresan ak pwodiktif oswa jòn cho pou yon sèl konfòtab ak trankil.
Ekonomi enèji nan limyè rekreyasyon milti koulè se ankò yon lòt aspè kokenn. Limyè sa yo pi efikas nan enèji ak ki dire lontan pase anpoul enkandesan konvansyonèl gras a pwogrè enpòtan nan teknoloji ki ap dirije nan dènye ane yo. Sa vle di ke ou ka diminye depans enèji ou epi poutan gen yon bèl zòn ki byen limen.
Itilizasyon:

Limyè ankastre ak plizyè koulè ka itilize nan yon varyete kontèks, tankou kay ak biznis. Yo ideyal pou itilize nan espas amizman, chanm k ap viv, ak chanm kote yon atmosfè bèl ak lapè depann sitou sou ekleraj. Yo ideyal tou pou sal konferans, bilding biwo, ak lòt avni komèsyal ki bezwen ekleraj reglabl.
