Karakteristik pwodwi:
1. Fitting Koulè: blan sandblasted, nwa sandblasted, nikèl fwote.
2. Fòm Opsyon Lojman: Wonn ak kare.
3. Opsyon Tanperati Koulè: 2700K; Dim pou chofe; 3000K; 4000K; 6000K.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RGBW |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Youn nan karakteristik prensipal yo nan ti dyamèt LED downlights IP65 se efikasite enèji yo. Yo konsome mwens enèji pase aparèy ekleraj tradisyonèl yo, ki vle di yo ka sove ou anpil lajan sou bòdwo enèji ou yo. Yo tou pi dirab ak ki dire lontan pase aparèy ekleraj tradisyonèl yo, ki vle di yo mande pou mwens antretyen ak antretyen.
Yon lòt karakteristik nan limyè sa yo se adaptabilite yo. Yo vini nan divès fòm, gwosè, ak koulè, ki vle di ou ka fasilman jwenn youn ki kostim bezwen espesifik ou ak preferans. Yo tou trè fasil pou yo enstale Et ka fè pa nenpòt moun ki gen konesans de baz elèktrik.
Ti-dyamèt dirije downlights IP65 yo konnen tou pou kapasite ekleraj direksyon yo. Kontrèman ak aparèy ekleraj tradisyonèl yo, limyè sa yo emèt limyè nan yon direksyon espesifik, ki vle di ou ka fasilman mete aksan sou yon zòn patikilye oswa objè san yo pa afekte anviwònman an ki antoure.
Itilizasyon:


Ti dyamèt LED downlights IP65 se aparèy ekleraj ki fèt espesyalman pou enstale nan espas ki sere. Kontrèman ak downlights tradisyonèl yo, limyè sa yo gen yon dyamèt ki pi piti epi yo gen plis kontra enfòmèl ant. Yo fèt tou pou kenbe tèt ak eleman yo, ki fè yo apwopriye pou itilize nan tou de anviwònman andedan kay la ak deyò.
Limyè sa yo ideyal pou yon varyete aplikasyon, tankou rezidansyèl, komèsyal ak endistriyèl. Yo souvan itilize nan bilding ki gen espas limite epi yo ideyal pou mete aksan sou yon zòn oswa objè patikilye. Yo tou ideyal pou itilize nan zòn deyò tankou patio, pil, ak pasaj pyeton.
