Karakteristik pwodwi:
1. Fitting Koulè: blan sandblasted, nwa sandblasted, nikèl fwote.
2. Fòm Opsyon Lojman: Wonn ak kare.
3. Opsyon Tanperati Koulè: 2700K; Dim pou chofe; 3000K; 4000K; 6000K.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RIGBI |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Downlights ki ap dirije panèl yo se yon fason modèn ak enèji efikas pou limen lakay ou oswa biwo w. Limyè sa yo vini nan yon varyete fòm ak gwosè, fè yo yon chwa versatile pou nenpòt chanm. Nan dènye ane yo, teknoloji ki ap dirije yo avanse anpil, ak limyè ki ap dirije panèl yo kounye a pi efikas pase tout tan.
Youn nan karakteristik ki defini nan downlights panèl ki ap dirije se konsepsyon mens yo. Kontrèman ak aparèy ekleraj tradisyonèl yo ki ka ankonbran epi ki pa atire, downlights ki ap dirije panèl ofri yon gade dous ak modèn ki ka konplete nenpòt dekorasyon. Yo tou fasil pou enstale, ak pifò modèl vini ekipe ak klip ki pèmèt pou enstalasyon rapid ak san efò.
Men, limyè ki ap dirije panèl pa jis gade bèl - yo tou ekstrèmman efikas nan enèji. Teknoloji dirije itilize siyifikativman mwens enèji pase ekleraj tradisyonèl yo, sa vle di ke ou ka ekonomize lajan sou bòdwo elektrisite ou pandan w ap fè pati pa w pou anviwònman an. An reyalite, downlights panèl ki ap dirije yo ka itilize jiska 80% mwens enèji pase ekivalan alojene yo.
Yon lòt benefis nan downlights panèl ki ap dirije se ke yo dire pi lontan pase ekleraj tradisyonèl yo. Yo gen yon lavi mwayèn ki rive jiska 50,000 èdtan, sa ki fè yo yon solisyon ekleraj pri-efikas pou ane k ap vini yo. Sa konpare ak jis 2,000 èdtan pou anpoul alojene ak 8,000 èdtan pou anpoul fliyoresan.
Anplis de efikasite enèji yo ak lavi ki dire lontan, downlights panèl ki ap dirije kapab tou bay opsyon ekleraj entelijan. Avèk kapasite pou konekte ak yon sistèm lakay entelijan, ou ka kontwole ekleraj ou ak jis vwa ou oswa smartphone. Sa vle di ou ka limen ak etenn limyè ou, dim yo, oswa menm chanje tanperati koulè yo tout soti nan konfò nan kanape ou.
Itilizasyon:


Kòm pou aplikasyon pou, limyè ki ap dirije panèl yo ekstrèmman versatile. Yo ka itilize nan yon varyete de anviwònman, tankou kay, biwo, ak bilding komèsyal yo. Yo patikilyèman itil pou ekleraj gwo zòn, tankou koulwa oswa sal konferans, kote yon sèl limyè ka bay ase ekleraj.
