Karakteristik pwodwi:
1.Super mens konsepsyon dirije dokiman Pwen Enpòtan ak reflektè / lantiy.
2.External chofè ak bwat junction fasilite enstalasyon fasil.
3.Bon chalè dissipation asire lavi ki long.
4.Triac / DALI / 0-10V opsyon vèsyon dimmable.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tanperati Koulè (CCT) | RIGBI |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V,110-240V OSWA 12V DC, 24V DC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Downlight 12V 50W a piti nan gwosè, sa ki fè li pi fasil pou enstale nan espas ki sere ak anviwònman minimalist. Limyè sa a fèt ak yon ang gwo bout bwa etwat ki dirije limyè a nan yon zòn espesifik, ki pwodui yon efè spotlight ki mete aksan sou objè enpòtan oswa karakteristik espesifik nan yon espas. Anplis, li efikas nan enèji depi li itilize pouvwa ba-vòltaj, sa ki ka ekonomize konsomasyon enèji epi redwi bòdwo elektrisite nan kay la oswa nan biznis.
Sa a ki kalite downlight tou trè versatile depi li ofri nan divès koulè tankou blan cho oswa blan fre, epi li ka dimmable. Yon koulè cho blan downlight apwopriye pou kreye yon anbyans lakay brikabrak, pandan y ap blan fre se gwo pou enteryè style modèn ak minimalist. Karakteristik dimmable sa a ka ede tou kreye yon atmosfè rilaks ak konfòtab pou divès aktivite tankou sware fim oswa pati dine.
Itilizasyon:


1. Ekleraj rezidansyèl - Downlight sa a pafè pou aplikasyon pou ekleraj lakay yo tankou kwizin, twalèt, chanm k ap viv oswa chanm akòz kalite ekleraj cho li yo.
2. Komèsyal ekleraj - ang travès etwat sa a ki kalite limyè fè li apwopriye pou limine devan magazen, mize, galri atizay, oswa nenpòt lòt zòn kote limyè direksyon se yon dwe.
3. Ekleraj Ospitalite - Downlight sa a ka itilize pou ekleraj lobby otèl, restoran, ak ba pou kreye yon atmosfè cho ak akeyan.
4. Ekleraj biwo - sa a kalite ekleraj ka bay ekleraj travay espesyalman nan estasyon travay oswa pou limine espas reyinyon yo ankouraje konsantrasyon ak konfò vizyèl.
