Karakteristik pwodwi:
1. Inifòm ekleraj: Kare plat panèl dirije limyè delivre ekleraj inifòm, ki vle di ke pwodiksyon limyè a respire distribye atravè tout panèl la. Sa fè yo ideyal pou espas kote yon wo nivo ekleraj nesesè, tankou biwo, lopital, lekòl, ak faktori.
2. Slim Design: Limyè ki ap dirije sa yo gen yon konsepsyon mens ki pèmèt yo ekonomize espas ak discrète, fè yo pafè pou enstalasyon plafon ki ba kote enstalasyon ekleraj tradisyonèl yo pa apwopriye.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm / 4pous, 6pous, 8pous, 10pous |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


1. Limyè kare plat ki ap dirije yo pafè pou anviwònman komèsyal tankou biwo, boutik Yo Vann an Detay, choroum, ak restoran. Ansanm ak bese depans enèji yo, yo bay briyan, ekleraj konsistan ki ka amelyore aparans nan sal la.
2. Espas rezidansyèl yo: Moun ki vle desine yon anviwònman k ap viv kontanporen, ki efikas nan enèji ap jwenn anfòm ideyal pou limyè ki ap dirije sa yo. Zòn k ap viv yo, chanm yo, ak kwizin yo ka tout benefisye de ekleraj klere, konsistan li yo ki aksantu dekorasyon ak atitid.
3. Kare plat panèl dirije limyè yo tou apwopriye pou kote endistriyèl tankou depo ak faktori. Yo ekonomize depans enèji ak ogmante sekirite travayè yo grasa ekleraj briyan ak konsistan yo.
