Dekri teren
Voye rechèch

Adopte yon bag sele silikon espesifik ak kapasite sele fò, anti-aje, ak rezistans nan tanperati cho ak ba;
Nivo pwoteksyon pwodwi a ka depase IP66 lè l sèvi avèk teknoloji wo-presizyon D;
Vis yo ak Fastener yo te fè nan asye pur, ki gen karakteristik sa yo nan gwo rezistans korozyon ak prevansyon rouye,
epi li se patikilyèman apwopriye pou travay nan anviwònman piman bouk nan divès kalite asid fò ak alkali.
Se sifas la nan kò a lanp trete ak wo-vòltaj elektwostatik plastik flite.
ATRIBITIV
| Gwosè: | D280 * H150MM |
| Pouvwa: | 100W |
| Mak chip: | OSRAM/Cree |
| Lumen: | Pi gran pase oswa egal a 50000lm |
| Enpèmeyab: | IP66 |
| CCT: | 2700K-6500K |
| Koulè limyè: | blan / cho blan / netrual |
| Koulè pwodwi: | penti oswa oksidasyon vèt / ajan / wouj / jòn / bule, |
| Materyèl: | Aliminyòm plis Acrylic |
| Garanti: | 5-ane garanti |
IMAJ DETAYE










