
Deskripsyon Product
1. Zòn 2, Zòn 21 & 22
2. Instant sou sèk pwodiksyon limyè blan
3. Segondè efikasite chofè ak poul bay, operasyon pri ki ba nan endistriyèl difisil ak lou
4. Avèk griy pou ajiste efè ekleraj epi redwi ekla.
5. Faktè pouvwa kapab plis pase 0.95.
6. Kondit asye oswa fil elektrik.
Detay esansyèl
| Sòti | 50-240w |
| Efè limyè | 110-130 Lm/w |
| Vòltaj | AC{{0}V 50/60Hz |
| Gwosè | 270x170mm |
| Pwa | 8.8kg |
| Lè lavi | 50000 èdtan |
| Nivo pwoteksyon | IP66 |
| Klas antikorozyon | WF2 |
| Mak prèv eksplozyon | Ex nR e mb IIC T5 Gc/ Ex tD A21 IP66 T80 degre |
| Rann koulè | Pi gran pase oswa egal a 70Ra |
| Angle gwo bout bwa | 90 |
Plis Foto:




Aplikasyon

FAQ:
Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou limyè dirije?
A: Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.
Q2. Ki sa ki sou tan an plon?
A: Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 1-2 semèn pou kantite lòd plis pase
Q3: Ki kalite peman ou aksepte?
A: T/T, L/C, Western Union, elatriye.
Q3: Ki sa ki pwodwi prensipal ou a?
A: Eksplozyon-prèv dirije limyè, bwat eksplozyon-prèv, ekipman prèv eksplozyon, elatriye.
Q4: Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
A: Wi, nou ofri 1-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
Q5: Ki sa ki nan MOQ a?
A: MOQ se 1 seri.
