
1. Konsepsyon patante pou dissipation chalè asire lavi sous limyè jiska 50, 000 èdtan.
2.Low pouvwa konsomasyon pandan gwo efikasite limyè, pouvwa konsomasyon jis 20 pousan otan ke gwo presyon sodyòm lanp, mèki lanp nan menm kondisyon an lumineux, li sove enèji plis pase 75 pousan pase limyè tradisyonèl sa a.
3.Die Distribisyon aliminyòm lojman, ak kouch anti-estatik ak anti-korozyon, segondè degre eksplozyon-prèv nan kalite flanm dife; pousyè-prèv, ki enpèmeyab; lantiy te fè nan PC bal ki se rezistans tèmik, rezistans korozyon, transmisyon limyè segondè.
4.Advanced konsepsyon distribisyon limyè kwadratik rezilta nan inifòmite segondè nan lumières ak bon kalite ekleraj, efè ekleraj klè san yon imaj doub.
5.Beautiful aparans, plizyè kalite metòd enstalasyon ki disponib.
PARAMÈT
| Non | ATEX dirije limyè danje eksplozyon prèv |
| Sous ekleraj | COB dirije |
| Paramèt | Valè |
| Konsomasyon pouvwa | 10W/15W/20W/25W/30W |
| Antre Voltage | {{0}V/ 24V DC |
| Frekans | 47-63 Hz |
| Angle gwo bout bwa | 140 degre |
| Klas eksplozyon-prèv | Ex D II C T6 |
| Kowozyon-prèv Klas | WF2 |
| IP Klas | IP67 |
| Faktè pouvwa | >0.90 |
| Kouran amonik total | <20% |
| Efikasite lanp (pousan) | Pi gran pase oswa egal a 90 pousan |
IMAJ DETAYE









