Dekri teren
Voye rechèch

Antre vòltaj: AC220V / 50Hz Flux lumineux: 120Lm / W
CRI: blan 5500K anpoul: dirije
Tanperati travay: -40 degre ~ plis 50 degre Fil: G3/4"
Evalyasyon IP: IP65 Klas anti-korozyon: WF2
Eksplozyon prèv siy: Exd II CT6GB
PARAMÈT
| Modèl | BW-EP300W |
| Pouvwa | 50W,100W,150W,200W |
| Vòltaj | AC220V 50/60Hz |
| Gwosè | 300 * 186 * 137mm |
| Pwa | 3.8kg |
| Lè lavi | 100000HRS |
| Nivo pwoteksyon | IP66 |
| Klas antikorozyon | WF2 |
| Mak prèv eksplozyon | Ansyen de mb IIC T6 Gb/ExtD A21 T80 degre |
| Angle gwo bout bwa | 90 degre |
IMAJ DETAYE









