Dekri teren
Voye rechèch

Adopte frst-line byen li te ye ekipman pou pouvwa mak (si ou vle Meanwell, Moso, DONE, Osram, Inventronics
Chofè, elatriye), ak bon jan kalite garanti ak twa garanti;
Powersupply la adopte dènye teknoloji vòltaj lajè, ki gen karakteristik yo
nan pwodiksyon aktyèl konstan, lightingprotection, pwoteksyon vag, kous kout ak
pwoteksyon ovèvoltaj, elatriye. Faktè pouvwa a wo tankou 0.99, ak bon jan kalite a pi estab;
ATRIBITIV
| Non Atik | Ki ap dirije limyè eksplozyon prèv |
| Konsomasyon pouvwa | 120W/150W/160W/180W/200W/(EPL66 III) |
| Antre Voltage | 220V AC (aplike pou 95-305V),DC |
| Frekans | 50/60Hz (aplike pou 47-63 Hz) |
| Angle gwo bout bwa | 60 degre / 90 degre / 120 degre / 140 degre |
| Klas eksplozyon-prèv | II2GD Ex db ak IIC T6,Gb, Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Kowozyon-prèv Klas | WF2 |
| IP Klas | IP66 |
| Faktè pouvwa | 0.95 |
| Kouran amonik total | 0.15 |
| Efikasite lanp (pousan) | 0.9 |
| Tanperati koulè (K) | Blan cho:2700-4000K; Pi blan: 5000-6500K |
| Tanperati Junction (TJ) | 65 degre |
| Endèks rann koulè (CRI) | 70 |
| Efè limyè | 110-130lm/W |
| Anviwònman anbyen | Tanperati: -40 degre -55 degre ; Imidite: 10-90 pousan RH (25 degre) |
| Viv lavi | 50000Hrs |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Wotè enstalasyon | 4 ~ 10m (limyè inondasyon) / 10 ~ 30m (limyè pwojè) |
| Dimansyon (mm) | 400*400*304 |
| Pwa nèt | 9.1Kg |
| Sètifika | IEC EX, ATEX, cULus, CNEX, CE�%RoHS |
IMAJ DETAYE










