Karakteristik pwodwi:
1. 100W eksplozyon-prèv lanp lan fèt pou dire ak travay byen menm nan sitiyasyon danjere. Yon baz lanp metal aliminyòm ki gen gwo fòs ak yon kouvèti an vè ranforsi fè li fò epi li kapab okipe diferan frape. Lanp lan se tou pousye ak enpèmeyab nan estanda IP65, kidonk li ka itilize deyò.
2. Li tou gen bon jan kalite ki ap dirije chips ki fè limyè yo klere ak dire yon bon bout tan. Tanperati koulè lanp lan se 5700K, ki se apeprè menm jan ak solèy, kidonk li ka itilize nenpòt ki lè lajounen kou lannwit. CRI segondè li (endèks rann koulè) asire w ke koulè yo montre kòrèkteman, sa ki fè li ideyal pou kote li enpòtan pou di koulè apa.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700k-6500k |
| Antre vòltaj (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evalyasyon IP | IP 66 |
| Non pwodwi | limyè inondasyon prèv eksplozyon |
| Pouvwa | 300W |
| Koulè | Jòn |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120 |
Imaj detaye:


Lanp eksplozyon-prèv yo fèt pou itilize nan kote ki danjere ak gaz, vapè, ak lòt bagay ki ka pran dife. Pou kenbe moun ki sèvi ak yo an sekirite, lanp sa yo fèt pou siviv kondisyon difisil kote sa yo epi yo pa ka eksploze. Youn nan lanp sa yo se lanp 100W ki pa pral eklate.
Itilizasyon:


Li ka itilize nan moulen lwil oliv, plant endistriyèl, faktori chimik, ak lòt kote danjere ak materyèl ki ka pran dife. Lanp eksplozyon-prèv 100W an sekirite pou itilize nan kote sa yo. Epitou, li ka itilize pou limen garaj, magazen, atelye, ak lòt kote ki bezwen ekleraj eksplozyon-prèv.
Lanp lan se gwo tou pou itilize deyò, nan kote tankou pakin, teren espò, ak arè tren, paske li ka okipe move tan epi li toujou bay klere, ekleraj itil. An jeneral, 100W eksplozyon-prèv lanp lan se yon zouti enpòtan pou asire w ke moun k ap travay nan kote danjere yo an sekirite ak jwenn limyè a yo bezwen.
Anbalaj ak livrezon:

