Karakteristik pwodwi:
1. Lonjevite: dirije lanp eksplozyon-prèv yo konstwi soti nan materyèl ki tou de dirab ak rezistan nan anviwònman ekstrèm. Yo gen entansyon depase solisyon ekleraj konvansyonèl yo.
2. Enèji-efikas: lanp ki ap dirije eksplozyon-prèv yo se yon altènatif responsab anviwònman an nan solisyon ekleraj tradisyonèl yo, menm jan yo konsome mwens enèji.
3. Nivo antretyen ki ba: ekleraj ki ap dirije eksplozyon-prèv gen yon dire pwolonje, ki minimize nesesite pou ranplasman ak antretyen souvan.
4. Sekirite: lanp ki ap dirije eksplozyon-prèv yo Enjenieri yo anpeche ignisyon nan materyèl ki ka pran dife pa nenpòt sous elektrik oswa tèmik. Yo asire pwoteksyon anviwònman an ak defann estanda etabli yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700k-6500k |
| Antre vòltaj (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Evalyasyon IP | IP 66 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Non pwodwi | limyè inondasyon prèv eksplozyon |
| Pouvwa | 100W-300W |
| Koulè | Jòn |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120 |
Imaj detaye:


Ekleraj eksplozyon-prèv pa gen okenn eksepsyon nan enfliyans sibstansyèl nan teknoloji ki ap dirije sou endistri a ekleraj. Lanp ki ap dirije eksplozyon-prèv yo se kontra enfòmèl ant, enèji-efikas, dirab, epi yo gen yon lavi ki long. Ekleraj eksplozyon-prèv itilize teknoloji ki ap dirije, ki konvèti elektrisite nan limyè olye ke chalè, rann li yon solisyon optimal pou anviwònman eksplozif. Dirije limyè eksplozyon-prèv enjenyè pou andire anviwònman grav, ki gen ladan Vibration, salte, imidite, ak tanperati ekstrèm.
Itilizasyon:


1. Lwil oliv ak gaz: limyè ki ap dirije eksplozyon-prèv yo anplwaye nan yon varyete operasyon lwil oliv ak gaz, ki gen ladan perçage, rafineman, ak transpò. Prevansyon nan flit gaz ak ignisyon nan lòt materyèl ki ka pran dife egzije yon wo nivo sekirite pandan operasyon sa yo.
2. Mining: Nan operasyon min anba tè, kote prezans gaz ki ka pran dife ak sediman poze yon risk pou deksplozyon, limyè ki ap dirije eksplozyon-prèv souvan itilize.
3. Petrochemical: Yo nan lòd yo bese ensidan ak garanti sekirite, endistri petwochimik ki okipe materyèl danjere aplike limyè eksplozyon ki ap dirije.
4. Chimik: Yo nan lòd yo prezève estanda sekirite ak anpeche flanm dife oswa eksplozif, endistri chimik la tou anplwaye limyè eksplozyon ki ap dirije.
Anbalaj ak livrezon:

