
Karakteristik
Ekonomize jiska 75% nan elektrisite ak dè santèn nan ranplasman nesesè.
IP65 segondè evalyasyon pwoteksyon, kondisyon imid ki disponib.
Plizyè enstalasyon ak opsyon ajoute-
Pri-efikas, pi abòdab pase lòt pwodwi ki gen menm efikasite.
Spesifikasyon
| Pouvwa | 100W |
| Antre Voltage | AC100-277V |
| PF | >0.95 |
| Efikasite Chofè | >90% |
| Flux lumineux | 13590 LM |
| Tanperati Koulè | 4000K/5000K |
| CRI | Ra>80 |
| Fonksyon gradyasyon | 1-10VDC 12V oksilyè pouvwa |
Plis detay



Aplikasyon

Konpayi nou an
Shenzhen Benwei ekleraj teknoloji co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon manifakti ki gen bon repitasyon nan pwodwi ekleraj dirije ki anglobe konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant de gwo -pwodwi teknoloji. Faktori nou an te fonde an 2010, sitiye nan Shenzhen.
Adrès
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
Imèl


