Pwodwi Deskripsyon
Aparans OVNI: Akòz konsepsyon ki gen fòm -disk wonn ak plat li yo, li rele "Objè vole ki pa idantifye".
Aplikasyon nan ekleraj endistriyèl: Espesyalman ki fèt pou anviwònman endistriyèl, tankou faktori, atelye, depo, estad, elatriye, nan gwo espas.
Fonksyon gradyasyon: Klate a ka ajiste nan yon seri sèten jan sa nesesè.

Pwodwi yoSpesifikasyon
| Pouvwa | 200w |
| Tanperati Koulè | 5000K |
| Antre Voltage | 100-277VAC |
| Lumen | 130lm/w |
| Estanda kòd/fil | 0.5M |
| Sètifikasyon | ETL DLC ki nan lis |
| CCT | 5000K |
| Garanti | 5 Ane |
Pwodwi Deke
Segondè efikasite limyè ak ekonomi enèji: sous limyè ki ap dirije yo trè efikas. Ekonomi enèji ka apwoche 50%-70% sou anpoul tipik.
Long lavi: lavi sèvis ka depase 50,000 èdtan, minimize antretyen ak depans ranplasman.
Bon gradyasyon
Kontwòl fleksib: Li ka jisteman chanje nivo ekleraj pou diferan peryòd tan, travay, ak rejyon yo.
Dezyèm -ekonomize enèji: Ajiste entansite klète pandan sekirite lannwit oswa netwayaj ka diminye plis konsomasyon enèji.
Amelyore konfò: Evite deranjman nan toujou gen tout bagay sou klète konplè epi kreye yon espas travay pi bèl.
Demaraj imedyat, pa tranbleman: Limen san pèdi tan epi li emèt yon limyè ki konsistan, pwoteksyon je-.
Ekselan dissipation chalè: Koki UFO aliminyòm jete -la gen gwo najwar dissipation chalè pou kenbe chip LED fre epi ogmante lavi yo.
Segondè pwoteksyon: IP65 ak pi wo, pousyè -prèv ak dlo-prèv, apwopriye pou sitiyasyon endistriyèl difisil.



Pwodwi yoAplikasyon
Faktori plant: liy asanble, atelye pwosesis. Ekleraj la ka ajiste selon bezwen pwodiksyon an.
Depo lojistik: Zòn etajè, zòn klasman, ak opsyon pou mete diferan nivo klète.
Avni espò: jimnazyòm, tribinal baskètbòl, tribinal Badminton.
Gwo makèt: zòn depo, zòn Komèsyal.
Hangar: Angar antretyen.

Konpayi nou an


