Karakteristik pwodwi:
1. Li pèmèt règleman egzat ak efikas nan nivo limyè nan sèten zòn estad, kidonk amelyore kondisyon gade fanatik yo. Depi aparèy la sèvi ak mwens elektrisite pase opsyon ekleraj konvansyonèl yo, li tou se enèji-efikas.
2. lavi pwolonje li yo ak karakteristik sa a fè li yon pwodwi rezonab abòdab ak ekolojik zanmitay.
3. Dali Dimmable LED Stadium Light a rapid sou ak koupe switch se yon lòt karakteristik enpòtan. Ekselan pouvwa rann koulè nan pwodwi a ede tou espektatè yo wè koulè aktyèl yo nan jersey jwè yo ak vejetasyon an rete vivan nan jaden an.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 150lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP66 IP67 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC oswa 100-140V AC |
| chofè ki ap dirije | Izole ak tranbleman gratis |
Imaj detaye:




Pwodwi ekleraj espesyalman vle di pou evènman espòtif ak estad yo enkli Dali Dimmable LED Stadium Light. Dernye teknoloji ki ap dirije ki itilize nan aparèy sa a garanti yon pwodiksyon limyè kontinyèl ak bon jan kalite segondè. Pwopriyete manyak li yo tou fè li espesyal ak trè atiran pou administratè ak pwopriyetè estad espò yo. Fonksyon gradyasyon an pèmèt yon sèl kontwole nivo limyè depann sou bezwen patikilye, kidonk diminye itilizasyon enèji ak ofri pi bon ekleraj pou plizyè kalite jwèt.
Itilizasyon:


Espò tèren ak estad ta jwenn anfòm pafè pou Dali Dimmable LED Stadium Light la. Karakteristik gradyasyon li yo kite yon moun fasil modifye pwodiksyon limyè a anfòm anpil bezwen yo nan aktivite diferan, tankou baskètbòl, foutbòl, oswa krikèt. Karakteristik sa yo garanti ke jwè yo gen kondisyon ekleraj ideyal pou fè pi bon yo, kidonk pèmèt espektatè yo gen yon pi bon pèspektiv.
Apa de ekleraj espò, Dali Dimmable LED Stadium Light pafè pou lòt rezon ekleraj deyò. Ekselan karakteristik ekleraj nan pwodwi a fè li ideyal pou itilizasyon nan espas piblik, pak, ak jaden. Itilizasyon ba pouvwa li yo ak anprint kabòn ede fè li yon chwa dirab pou ekleraj vil la.
