Karakteristik:
- Limyè Tribinal Foutbòl nou yo fèt pou bay limyè ki konsistan e menm, pou asire maksimòm vizibilite ak sekirite pou jwè yo ak espektatè yo.
- Avèk teknoloji LED avanse yo, limyè nou yo pa sèlman enèji-efikas ak ekonomik, men tou ofri koulè siperyè ak klète.
- Limyè Tribinal Foutbòl nou yo fasil pou enstale ak kenbe, sa ki fè yo yon chwa pratik ak konplikasyon gratis-pou enstalasyon espò nan tout gwosè.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 300W/400W/500W/600W |
| Antre Voltage | AC90-305V 50/60Hz |
| Efikasite lumineux | 125-150 lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Viv lavi | 50000 |
| Tanperati travay | -30 ~ 50 degre |
| IP | IP65 |
| Led chofè | Meanwell ak nenpòt lòt mak aksepte |
| dirije | SMD 2835 dirije, EPISTAR oswa SMD 3030, Philips |
| Dimmable | 1-10V/DALI Si ou vle |
imaj detaye:



Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

FAQ:
E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
