Karakteristik pwodwi:
1. Gwo klète: efikasite ak gwo klète limyè ki ap dirije yo byen li te ye. Klere konstan 10-mèt dirije limyè a asire bon jan kalite ekleraj sou tout longè li yo.
2. Customisable: Teren limyè ki ap dirije a trè fleksib ak personnalisable depi li ka koupe an pi piti longè pou satisfè rejyon ki nesesè yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


Ekleraj pou kay la: Gwo chanm rezidansyèl yo sanble pi byen ak bann limyè ki ap dirije 10 mèt. Pou kreye yon anbyans cho ak akeyan, yo ka mete yo nan teyat lakay yo, sal manje, chanm k ap viv, ak chanm yo.
