
Karakteristik
Ba vòltaj, dirije limyè bann flex yo se yon bon kote yo kòmanse pou aksan brikoleur ak ekleraj travay alantou kay la. Bann dirije fleksib yo se gwo pou anpil aplikasyon ki gen ladan ekleraj anba kabinè, ekleraj Cove, ekleraj etajè, ekleraj ranp ak plis ankò. Bann yo ofri nan tou de opsyon ki enpèmeyab ak ki pa enpèmeyab epi yo vini nan yon konfigirasyon dansite segondè (60 LEDs / m) oswa dansite estanda (30 LEDS / m). Yo vini ak tep adezif doub-side 3M, pou enstalasyon fasil. Powered from 12VDC!
Spesifikasyon
| Antre Voltage | 12 V DC |
|---|---|
| Demmable | Wi (anplis dimmer switch obligatwa) |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Longè kab | 300mm |
| Evalyasyon ki enpèmeyab | IP65 |
| Lajè | 10mm |
| Epesè | 2mm |
| Garanti | 5 Ane |
Plis detay


