PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 oswa IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:

Karakteristik pwodwi:
1. Segondè endèks rann koulè ak klète
2. Pwolonje lavi (50,000 èdtan oswa plis)
3. enstalasyon ki senp Et adaptab
4. Zanmitay anviwònman an ak enèji -efikas
5. San danje pou itilize ak vòltaj ki ba
6. Adaptab a itilizasyon endividyèl, koube, koupe, ak personnalisation


Dirije ekleraj ap vin pi plis ak pi komen nan anpil aplikasyon, patikilyèman nan sistèm ekleraj. Yon gwo aparèy ki ofri menm ak kontinyèl ekleraj sou yon zòn lajè se limyè ki ap dirije 20 mèt. 5050 limyè ki ap dirije yo itilize nan bann sa yo ki ap dirije yo gen entansyon yo dwe dirab ak versatile.
Itilizasyon:

1. Dekorasyon andedan kay la ak deyò: kay ou a, jaden, oswa kote biznis ta gade gwo ak 20-mèt dirije limyè. Nenpòt chanm drab ka transfòme nan yon kote bèl ak akeyan ak kapasite yo nan jenere yon atitid kolore ak dinamik.
2. Ekleraj komèsyal ak endistriyèl: bann dirije yo souvan itilize nan biwo, faktori, otèl, ak depo pou bezwen ekleraj komèsyal ak endistriyèl. Yo bay opsyon ekleraj ekonomik ak efikas ki ka ogmante pwodiktivite ak sekirite travayè yo.
3. Ekspozisyon ekleraj: Nan etablisman Yo Vann an Detay, mize, galri atizay, ak ekspozisyon, bann ekleraj dirije yo souvan itilize pou eklere objè yo. Yo ka montre atik yo ak plis siksè epi amelyore eksperyans vizyèl la.
