Karakteristik:
1. Limyè adezif ki ap dirije yo ka fasilman mete nenpòt kote ou bezwen ekleraj siplemantè, san yo pa bezwen fil elektrik oswa enstalasyon konplèks.
2. Anpoul ki ap dirije enèji -efikas yo bay limyè ki byen klere epi ki dire lontan-, pou asire w pa janm gen difikilte nan espas ki fèb-limen ankò.
3. Avèk konsepsyon versatile li yo ak fasil-pou -itilize sipò adezif, Adhesive LED Light se solisyon pafè a pou ajoute yon touche limyè nan nenpòt chanm oswa espas lakay ou.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10 W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI > 80 oswa CRI > 95 |
| Efikasite lumineux | 110-120 lm/W |
| Tanperati travay |
-20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K |
| dirije | 240 PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Eklere klozèt nwa ou a ak adezif ki ap dirije lanp epi fasil jwenn ekip pi renmen ou.
Itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

