Karakteristik:
1.The Warm White LED Strip lanp pwodui yon atmosfè brikabrak ak envite, pafè pou nenpòt okazyon ap detann.
2. Limyè ki ap dirije sa yo se enèji-efikas epi ki dire lontan-, sa yo bay gwo ekonomi sou tou de bòdwo elektrisite ak pri ranplasman.
3.Avèk konsepsyon kontra enfòmèl ant yo ak enstalasyon fasil, cho blan dirije lanp lan ofri yon konplikasyon -solisyon ekleraj gratis ak versatile pou nenpòt anviwònman kay oswa biwo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10 W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85 - 265 V oswa 12 / 24 V DC |
| CRI | CRI > 80 oswa CRI > 95 |
| Efikasite lumineux | 110 - 120 lm / W |
| Tanperati travay |
-20C~50C |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K |
| dirije | 240PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Eklere kontwa kwizin ou oswa etajè ak limyè cho ak klere pou yon eksperyans konfòtab pou kwit manje ak manje.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

