Karakteristik pwodwi:
1. Ekleraj gen yon enpak emosyonèl etonan fò sou nou, ak entelijan RGB dirije bann bay nou kontwòl enstantane sou santiman sa a. Entelijan RGB dirije bann senplifye kontwole atitid la nan kay ou a, si ou bezwen yon ti klète nan maten an oswa ou vle detant ak kèk ekleraj mou nan aswè a.
2. Nou vrèman fyè de sèvis kliyan siperyè nou an epi mete anpil efò nan bay kliyan nou yo pi bon sipò posib pou asire yo satisfè ak tout sa yo achte. Nou kanpe sou bon jan kalite a nan pwodwi nou yo, ki se poukisa nou bay yon garanti sou chak youn.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W/14.4w |
| KRIYE | > 80 |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
| Koulè limyè | Blan cho / blan / blan frèt / rgb |
| Tanperati travay (degre) | -80 |
| Ki ap dirije Kantite | 60 led/m/120leds/m |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon

