Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
1.SMD2835 gwo pouvwa, 90-95 CRI dirije chip
2.FPC nan blan, cuttable chak sis poul oswa twa poul
3.Three-ons kwiv, epesè PCB-wo kalite
4.DC24V opere ak yon vòltaj konstan
5.Pou alimante, tou de bout prezante 20awg 2pin fil fè.
6.Popular VHB 3M tep aplike nan dèyè a nan FPC la.
Spesifikasyon
| Modèl No. | pwofesyonèl-cri 95 2835 |
| Led Kalite | SMD2835 |
| Travay Voltage | DC24V/12V |
| Koulè | 2700K 3000K 4000K 6000K... |
| Led Kantite | 60leds/m.120led/m.140led/m |
| PCB epesè | 3 ons |
| Segondè Cri | 95 |
| Pouvwa | 12W/m.14W/m. |
| To IP | IP20 65 67 68 |
Plis detay



Aplikasyon

