Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Do yo nan bann dirije yo oto-adezif ak konstwi nan materyèl fleksib. Mak koupe yo ka itilize pou koupe bann ki ap dirije yo. san yo pa mete an danje lòt bann ki ap dirije yo. Bann dirije a ka byen vit mete sou nenpòt sifas. Sèvi ak pwòp jijman ou pandan w ap pliye, elaji, ak kreye.
2. Teren ki ap dirije a se deyò-konpatib. Limyè klere nan mitan lannwit lan se ideyal pou gade televizyon, pou jaden an, pou Nwèl, pou fèt, pou maryaj, pou vakans, pou televizyon, sofa, miwa, kabann, kwizin, dra, balkon deyò, ba, elatriye.
PwodwiEspesifik:
| Non pwodwi | 2835 smd dirije teren |
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Doub FPC |
| Koulè | 2000K-10000K(Personalize) |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20/IP65 |
Imaj detaye:



Itilizasyon


