Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Ou ka personnaliser ekleraj bann ki ap dirije pou adapte atitid ou ak anviwònman w lè w chwazi koulè, mòd, vitès, paramèt efè brikoleur, ak klète.
2. Pwosesis pwodui pou repouse dlo ekstrèmman sevè yo itilize pou bann dirije. Evalyasyon rezistans dlo IP65 nan teren ki ap dirije sa a. San enkyetid, bann limyè yo ka itilize nan lakou a ak deyò. Kenbe nan tèt ou ke ni ekipman pou pouvwa a ni adaptè a pa enpèmeyab. Teren dirije ak yon vòltaj opere 12V ki pa pwodui chalè, pa gen radyasyon, pa gen okenn siyman, epi ki an sekirite pou je moun manyen.
PwodwiEspesifik:
| Non pwodwi | 2835 smd dirije teren |
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Doub FPC |
| Koulè | 2000K-10000K(Personalize) |
| Limyè | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20% 2fIP65 |
Imaj detaye:



Itilizasyon


