Karakteristik pwodwi:
1. Limyè teren dirije yo trè gaya ak rezistan a move tan. Yo fè yo andire kondisyon metewolojik ki pi grav posib, tankou nèj, van, lapli, ak tanperati ki wo anpil. Poutèt sa, yo pafè pou itilizasyon deyò pandan tout ane a, bay zòn k ap viv deyò ou a yon sous limyè serye e menm.
2. Konpare ak anpoul enkandesan konvansyonèl yo, limyè ki ap dirije yo sèvi ak anpil mwens enèji, sa ki ka lakòz ekonomi enèji konsiderab sou tan. Yo ka ede ou ekonomize lajan sou depans enèji pandan ke yo te tou yon opsyon ekolojik benefisye.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W |
| Gwosè | L5m * W6mm / Woule |
| Kte ki ap dirije | 120pcs / mèt |
| Inite koupe | pou chak mèt |
| Chips | Sanan |
| Pouvwa | 6W/m |
| Tanperati opere | -20~45ºC |
| Ang gwo bout bwa | 160º |
| lavi | 50000H |
Imaj detaye:



Itilizasyon

