Karakteristik pwodwi:
1. Limyè ki ap dirije teren deyò yo te genyen siyifikatif popilarite akòz efikasite enèji yo, solidite, ak adaptabilite. Ekleraj pil ak patio, ekleraj jaden flè, ak ekleraj sekirite yo se jis kèk nan anpil aplikasyon pou ekleraj deyò limyè sa yo pafè pou. Nou pral egzamine kèk nan karakteristik prensipal yo nan limyè deyò teren dirije nan moso sa a, ansanm ak kèk konsèy sou kòman yo sèvi ak yo amelyore zòn k ap viv deyò ou.
2. Limyè sa yo reglabl nan longè, ak kèk menm gen opsyon cuttable pou kostim nenpòt anviwònman deyò. Yo kapab tou fòme ak anroule pou anfòm alantou obstak tankou kwen. Poutèt sa, yo pafè pou aksan ekleraj - sa vle di, ekleraj sèten eleman nan anviwònman deyò ou, ki gen ladan plant oswa detay achitekti.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC12-48V |
| Pouvwa | 7.5W |
| Gwosè | L5m * W6mm / Woule |
| Kte ki ap dirije | 120pcs / mèt |
| Inite koupe | pou chak mèt |
| Chips | Sann |
| Pouvwa | 6W/m |
| Tanperati opere | -20~45ºC |
| Ang gwo bout bwa | 160º |
| lavi | 50000H |
Imaj detaye:



Itilizasyon

