Karakteristik pwodwi:
1. RGB Koulè Kontwòl: Sèvi ak aparèy la, itilizatè yo ka chwazi ant diferan koulè pou kreye anbyans oswa atitid.
2. Kontwòl klète: Kontwolè a tou pèmèt itilizatè yo ajiste klète limyè RGB dirije yo.
3. Flash mòd: RGB LED Controller 12V a vini ak diferan mòd flash, ki gen ladan strobe, fennen, ak so.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 7.2W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati Koulè (CCT) | Wouj, ble, vèt, jòn |
| dirije | 240PCS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Adaptabilite nan bann limyè atitid ki ap dirije se yon karakteristik kokenn. Yo ka opere ak yon kontwòl remote oswa yon app sou telefòn ou, epi yo ka tranche nan kostim nenpòt fòm oswa gwosè. Sa a ba ou kontwòl sou modèl limyè yo, koulè, ak klète.
Efikasite nan bann sa yo se yon lòt aspè enpòtan pou remake. Konpare ak ekleraj konvansyonèl yo, limyè dirije yo sèvi ak anpil mwens enèji, sa ki diminye depans kouri yo ak benefis anviwònman an. Kòm yon rezilta, ou ka pran nan atmosfè a san yo pa enkyete w sou depans enèji ou.
Itilizasyon:


Pami itilizasyon ki pi renmen pou bann limyè atitid ki ap dirije yo se nan espas lwazi tankou chanm jwèt ak sinema lakay yo. Yo ka itilize yo tou pou amelyore atire vizyèl zòn nan epi kreye yon anviwònman vibran nan pubs ak restoran. Yo ka itilize tou pou kreye yon atmosfè trankil, kalme nan chanm k ap viv ak chanm yo.
