Karakteristik pwodwi:
1. Yon pakèt karakteristik ak espesifikasyon, tankou koulè, liminozite, ak fleksibilite, ki disponib nan limyè ki enpèmeyab dirije teren.
2. Yo ka Customized pou kostim nenpòt espas pa koupe yo nan longè espesifik, ak kèk menm gen yon kouch adezif pou enstalasyon san efò.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| KRIYE | CRI>80 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


Limyè ki enpèmeyab ki ap dirije yo fèt pou kenbe ekspoze a imidite, lapli, ak lòt kondisyon mouye. Yo souvan itilize yo pou ekleraj deyò, tankou alantou yon pisin oswa sou yon patyo, men yo ka travay tou nan zòn ki sansib a imidite, tankou twalèt oswa kwizin. Sistèm klasifikasyon IP yo itilize pou evalye degre pwoteksyon kont pousyè ak presipitasyon. Limyè teren ki ap dirije a gen plis pwoteksyon kont dlo ak salte kòm Rating IP ogmante.
