Karakteristik pwodwi:
1. Enèji -efikas: Led Stripe Light Low-vòltaj la opere nan yon vòltaj redwi, ki mennen nan enèji enpòtan ak ekonomi pri sou tan.
2. Pri -efikas: Konpare ak lòt solisyon ekleraj, Led Stripe Light Low -vòltaj prezante yon opsyon ki pi ekonomik, fè li yon chwa apwopriye pou tou de biznis ak moun.
3. Customizable: Limyè Stripe LED Low -vòltaj la ofri yon seri koulè ak nivo klète, sa ki pèmèt pèrsonalizasyon vaste aliman ak preferans ak bezwen endividyèl yo.
4. San danje pou itilize: Karakteristik vòltaj ki ba -LED Stripe Light la garanti sekirite optimal, espesyalman nan anviwònman kote timoun ak bèt kay yo prezan.
PwodwiSpesifikasyon:
| PCB Lajè | 10MM |
| Kte ki ap dirije/m | 60led/m 5050 |
| Materyèl PCB | 3oz doub-kouvwi pi bon kalite kwiv |
| Voltage (V) | 12V DC / 24V DC |
| Pouvwa nominal (W) | 14.4W/M, 72W/5M |
| Lumineux (lm/m) | 1000lm/m |
| LED materyèl | pake pa 99.99% fil lò pi bon kalite |
| CRI(RA>) | CRI80 (CRI 90 si ou vle) |
| Koulè | blan, fre blan, wram blan, wouj, ble, vèt, jòn |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K reglabl |
| Pousantaj IP | IP20 (IP54/IP67/IP68 si ou vle) |
| View Angle | 120 |
| Gwosè pwodwi (mm) | 10 * 5000mm |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Led Stripe Light Low-vòltaj la se yon teren ekleraj ki fèt ak presizyon ki ofri ekleraj nan divès koulè ak nivo klète. Li opere nan vòltaj ki ba, ki mennen nan efikasite enèji amelyore ak pri -efikasite. Bann limyè a ofri yon pwosesis enstalasyon senp, ak tep adezif pwòp tèt ou-pou atachman an sekirite sou yon varyete sifas.
Itilizasyon:


1. Ekleraj enteryè kay la: Limyè Stripe LED Low -vòltaj la fèt pou amelyore ekleraj anbyen nan chanm k ap viv, kwizin, ak chanm yo, amelyore afè ayestetik konsepsyon enteryè jeneral la.
2. Ekleraj espas komèsyal: Limyè Stripe LED Low -vòltaj pafè pou mete aksan sou zòn espesifik nan anviwònman komèsyal yo, tankou restoran, ba, ak otèl.
3. Ekleraj dekoratif: Limyè Stripe LED Low -vòltaj la se yon chwa ekselan pou amelyore dekorasyon pandan sezon fèt yo, ajoute yon eleman atiran nan selebrasyon an jeneral.
