Karakteristik pwodwi:
1. LED Stripe RGBW 24V ekipe ak konpozan -wo kalite, ki gen gwo -chips efikasite, yon konsepsyon vòltaj ki ba, ak pèfòmans koulè eksepsyonèl.
2. Kontwolè remote la pèmèt ajisteman manyèl nan modèl ekleraj, koulè, ak klète. Aplikasyon smartphone la ofri yon koòdone entwisyon ki pèmèt kontwòl dirije atravè yon aparèy mobil atravè Bluetooth.
PwodwiSpesifikasyon:
| PCB Lajè | 10MM |
| Kte ki ap dirije/m | 60led/m 5050 |
| Materyèl PCB | 3oz doub-kouvwi pi bon kalite |
| Voltage (V) | 12V DC / 24V DC |
| Pouvwa nominal (W) | 14.4W/M, 72W/5M |
| Lumineux (lm/m) | 1000lm/m |
| LED materyèl | pake pa 99.99% fil lò pi bon kalite |
| CRI(RA>) | CRI80 (CRI 90 si ou vle) |
| Koulè | blan, fre blan, wram blan, wouj, ble, vèt, jòn |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K reglabl |
| To IP | IP20 (IP54/IP67/IP68 si ou vle) |
| View Angle | 120 |
| Gwosè pwodwi (mm) | 10 * 5000mm |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






LED Stripe RGBW 24V a se yon bann fleksib ki vini nan plizyè longè epi ki gen yon bak oto-adezif ki fè li fasil pou enstale. Chak teren konsiste de yon pakèt limyè poul, ranje nan yon modèl patikilye pou bay yon limyè inifòm. LED RGB yo prensipalman responsab pou kreye yon ekspozisyon vizyèl kolore ak dinamik, pandan y ap dirije W a pwodui limyè blan pou asire bon jan ekleraj.
Itilizasyon:


Pwodwi sa a apwopriye pou yon seri aplikasyon rezidansyèl ak komèsyal yo. LED Stripe RGBW 24V se pafè pou amelyore atmosfè a nan restoran, ba, ak gwoup otèl. Li kapab tou itilize pou etabli yon atmosfè rafine nan rezidans, patikilyèman nan espas tankou salon an, kwizin, oswa chanm.
Aplikasyon deyò yo enkli amelyorasyon nan jaden, zòn pisin, ak patyo. Opsyon sa a se ideyal pou okazyon ki gen ladan maryaj, fèt anivèsè nesans, ak selebrasyon divès kalite ki bezwen diferan ekleraj fèstivite.
