Karakteristik pwodwi:
1. Limyè sa yo disponib nan plizyè longè, lajè, ak koulè, ki fè yo apwopriye pou yon pakèt kondisyon ekleraj.
2. Yo gen ladan pwopriyete ki reziste dlo, ki fè yo apwopriye pou itilize deyò oswa nan zòn ki gen imidite segondè.
3. Majorite limyè sa yo opere lè l sèvi avèk kontwòl remote, sa ki pèmèt chanje san efò sou oswa koupe ak ajisteman nan klète yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W pou chak mèt |
| Evalyasyon IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 12/24V DC |
| CRI | CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, wouj, ble, vèt, jòn |
| Materyèl | PVC + dirije |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:






Rechargeable dirije limyè teren bay yon solisyon dènye kri pou kondisyon ekleraj kontanporen. Limyè sa yo gen ladann fleksibilite, senplisite nan enstalasyon, ak kapasite pou bay yon seri divès kalite chwa ekleraj. Aparèy sa yo espesyalman enjenyè yo dwe ranplir, anjeneral atravè yon koneksyon USB, epi yo gen plizyè avantaj konpare ak altènativ ekleraj konvansyonèl yo.
Itilizasyon:


1. Ekleraj Kay: Limyè sa yo ideyal pou nenpòt moun k ap chèche kreye yon atmosfè sèten andedan kay yo. Yo ka itilize pou amelyore moso atizay, atire atansyon sou sèten seksyon nan yon espas, oswa bay yon anbyans cho ak konfòtab nan chanm ou.
2. Ekleraj deyò: Rechargeable dirije limyè teren, yon fwa konplètman chaje, yo ka itilize pou limine espas deyò. Akòz pwopriyete ki reziste dlo yo, yo ka itilize yo pou kouvri ak pwoteje pwomnad ou, patyo, oswa zòn pisin.
3. Versatility nan okazyon espesyal: limyè teren dirije bay yon pakèt koulè ak efè ekleraj, fè yo ideyal pou divès okazyon espesyal tankou maryaj, fèt anivèsè nesans, oswa evènman biznis.
4. Rechargeable dirije limyè teren yo ka sèvi kòm limyè machin, espesyalman pou zòn tankou anba chèz machin nan, tablodbò a, oswa nan kòf la.
5. Ekleraj kan: Limyè teren dirije rechargeable sèvi kòm yon opsyon ekleraj sipèb pou kan oswa trekking. Limyè sa yo ka itilize pou eklere anndan tant ou oswa pou amelyore sekirite pandan w ap fè yon trekking nan yon anviwonman ki fèb.
