Karakteristik pwodwi:
1. RGB dirije woulo limyè teren yo konnen tou pou lavi long yo. Yo gen yon lavi ki pi long konpare ak solisyon ekleraj tradisyonèl yo, ki vle di yo pa bezwen ranplasman souvan. Sa fè yo yon chwa ki ba antretyen ak dirab pou moun ki vle yon solisyon ekleraj ki dire lontan.
2. Rgb dirije limyè teren woulo yo fasil enstale ak itilize. Yo vini ak fè bak adezif ki fè li fasil tache yo nan nenpòt sifas, epi yo konpatib ak yon varyete de contrôleur ak aparèy. Sa fè yo yon solisyon ekleraj itilizatè-zanmitay ki ka Customized ak kontwole avèk fasilite.
PwodwiEspesifik:
| Antre vòltaj | DC24V |
| Pouvwa | 15W/M |
| Materyèl | Double FPC |
| Koulè | 2600K-6500K ak RGBW (Personalize) |
| LM | >90lm/w |
| Longè | 5m / woulo liv (personnalisable) |
| Nivo IP | IP20/IP65 |
| Pou tout lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:




Itilizasyon

