Karakteristik:
1. Limyè kòd pou Bar ajoute yon atmosfè vibran ak enteresan nan nenpòt anviwònman, pafè pou kreye yon espas ba amizan ak envite.
2. Limyè sa yo fleksib ak versatile, sa ki fè yo fasil enstale ak Customize anfòm nenpòt konsepsyon ba oswa layout.
3. Avèk yon pakèt opsyon koulè ak efè ekleraj, limyè kòd pou ba yo se chwa pafè a pou ajoute yon touche nan kreyativite ak Flair nan nenpòt anviwònman ba.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W |
| Evalyasyon IP | IP40 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI > 80 oswa CRI > 95 |
| Efikasite lumineux | 110-120 lm/W |
| Tanperati travay |
-20 degre ~ 50 degre |
| Gwosè | 5000 * 5mm, Lajè 5mm |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| dirije | 240 PCS 2835 dirije, Epistar & Samsung |
| Materyèl | PVC + ki ap dirije |
| Garanti | 5 ane |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:




Itilizasyon:



Eklere ba ou a ak limyè kòd ki gen koulè ak enèji{0}}efikas pou yon atmosfè inik ak envite.
Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

