PwodwiSpesifikasyon:
| Ki ap dirije Kalite | SMD2835 |
| Ki ap dirije Kantite pou chak mèt | 240 led/m |
| Travay Voltage | DC12V / 24V |
| Koulè Tanperati | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Pouvwa pou chak mèt | 4.8W/m - 9.6W/m |
| CRI | 70 / 80 / 90 |
| Klate pou chak mèt | 1440-1560LM/Mentre |
| Lajè teren | 5mm / 6mm / 8mm / 10mm |
| Etap koupe | 25mm / 50mm |
| Evalyasyon IP | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
teknoloji kle pwodwi yo

Anpoul ki ap dirije yo nan limyè ki enpèmeyab 8mm ki ap dirije yo konsome mwens enèji epi yo dire pi lontan pase lòt kalite ekleraj. Ou ka jwi limyè klere pou ane kap vini ak LED sa yo, ki ka dire jiska 50,000 èdtan. Limyè yo tou fè chanm nan sanble cho ak akeyi pa bay soti yon kontinyèl, limyè klere.
Sa a limyè teren dirije se tou trè fasil yo mete kanpe paske li gen yon do kolan. Jis retire papye a epi kole limyè teren an sou nenpòt sifas ki pwòp epi sèk. Ou ka fasilman koupe limyè teren an nan longè apwopriye a, kidonk, ou ka jwenn bon kantite limyè pou chanm ou. Limyè ki enpèmeyab 8mm dirije teren se pi bon chwa pou mete aksan sou karakteristik achitekti, limen kabinèt, oswa bay patyo deyò ou yon bèl lumineux.

Itilizasyon


Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.





