Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Kote limyè yo ka fasilman chanje ak ekleraj tras, sa ki pèmèt limyè a konsantre jisteman kote li nesesè. Pou zòn ki bezwen ekleraj varye, tankou estidyo kreyatif oswa espas egzibisyon, karakteristik ajisteman sa a se ideyal.
2. Itilizasyon plizyè kalite anpoul, tankou dirije ak alojene, ak solisyon ekleraj sa a pèmèt itilizatè yo ajiste ekleraj la nan gou yo ak bezwen yo. Itilizatè yo ka amelyore ekleraj la san yo pa oblije ranplase aranjman konplè a paske enstalasyon yo senp pou chanje deyò epi ranplase.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



