Karakteristik pwodwi:
1. Seksyon espesifik nan espas la, tankou yon tab travay nan kwizin nan oswa yon moso nan atizay nan salon an, yo ka make ak èd nan limyè yo Angle. Lè sosyalize oswa ap detann nan kay la, ekleraj konsantre li pwodui yon atmosfè cho ak envite. An akò ak sitiyasyon an, li trè senp pou chanje atitid la ak anbyans espas la grasa kontwòl ekleraj yo.
2. Ekleraj tras la se yon opsyon ekleraj multipurpose ak alamòd ki amonize bèl bagay ak konsepsyon Farmhouse la. Li se yon konpleman pratik ak bèl nan nenpòt zòn gras a itilizasyon materyèl natirèl ak ekleraj konsantre. Nenpòt moun ki vle ajoute yon priz nan distenksyon Rustic nan konsepsyon kay yo ka chwazi ekleraj track house, kit yo ap remodel kwizin yo oswa chanm k ap viv.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



