Karakteristik:
- Black Track Light la ekonomize lajan sou kouran an konparezon ak sistèm ekleraj estanda.
- Fòm lis, kontanporen limyè track sa a melanje nan nenpòt anviwònman, bay distenksyon lakay ou oswa biznis ou.
- Tèt ak ang gwo limyè Black Track Light la pèmèt ou mete bon atitid pou nenpòt evènman.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 15W |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Lojman | Nwa oswa blan ki disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Eklere travay atistik ou oswa foto ak presizyon ak style lè l sèvi avèk limyè Black Track nou an.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

anbalaj & livrezon:

