Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Limyè Track Komèsyal la se yon solisyon ekleraj versatile ak fleksib, parfe adapte pou yon varyete aplikasyon komèsyal yo.
2. Ki fèt ak presizyon ak atizana, pwodwi sa a delivre pèfòmans siperyè ak operasyon serye, asire ke biznis ou sanble pi bon li yo tout tan.
3. Avèk konsepsyon dous ak modèn li yo, Limyè Track Komèsyal la ajoute yon touche nan style ak bagay konplike nan nenpòt anviwònman, fè li chwa pafè a pou biznis ki valè estetik, fonctionnalités, ak pèfòmans.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Antre vòltaj | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Lojman | Nwa oswa Blan disponib |
| Ki ap dirije chip | 10W 12W 15W 20W 30W dirije COB |
| Viv lavi | 5000 |
| Efikasite lumineux | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Demmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/biwo/mize/galeri/boutik an detay |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:


Sou nou:


anbalaj & livrezon:

