Karakteristik pwodwi:
1. Ekleraj modèn tras se yon opsyon ekleraj komen ki te monte nan popilarite nan dènye ane yo. Li se yon opsyon kokenn pou kay ak biznis kontanporen paske nan aparans rasyonalize li yo ak ajisteman. Ekleraj modèn tras se yon opsyon ekleraj fleksib ki ka itilize nan yon varyete kote epi bay efè ekleraj varye selon kondisyon ki nan sal la.
2. Pou pwodwi ang ekleraj varye ak mete aksan sou divès rejyon nan espas, tras la ka trese nan divès fòm. Sa fè li yon solisyon senp pou kondisyon ekleraj chanm chanje san yo pa bezwen enstalasyon travayè. Sa a kalite solisyon ekleraj se gwo pou établissements Yo Vann an Detay ak ekspozisyon paske li souvan bay pi fleksibilite nan mete aksan sou atik ak etabli anbyans ki nesesè yo.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Demmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



