Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Akòz efikasite enèji yo ak bon jan kalite ekleraj siperyè, anpoul ki ap dirije yo se yon chwa popilè pou ekleraj tras. Anplis de sa, yo ka itilize divès koulè anpoul pou kreye sèten atitid nan espas, ki soti nan cho ak rekonfòte nan frwa ak enèji.
2. Track ekleraj tou gen yon gade pi atiran pase ekleraj konvansyonèl yo. Pou akomode diferan gou nan konsepsyon enteryè, enstalasyon yo vini nan yon varyete de desen ak fini. Track ekleraj anfòm byen ak nenpòt dekorasyon gras a konsepsyon senp yo.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 10W 12W 15W 20W |
| Default Chofè Antre Voltage | AC{{0}V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Flue lumineux | 100-120lm/w |
| Demmable | Wi |
| Aplikasyon | Rezidans/Biwo/Mize/Galeri/Magazen Yo Vann an Detay/Showroom |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Itilizasyon



